Masaj

Masaj

**Güzellik merkezimizde Masaj ve Vücut Bakımı hizmetlerimiz yalnızca BAYANLARA ÖZEL olarak sunulmaktadır.

Temel yağların gücü ve kıymetli içeriklerinin sinerjisi ile uzman ellerin becerisine dayanan bu bakım serisi kirpiklerinizin ucundan ayaklarınızın ucuna kadar her türlü gerilim ve stresten kurtulmanın verdiği rahatlık hissine kavuşarak vücudunuzda eşsiz bir mutluluk süreci yaşayacaksınız.

YÜZ
Aromassage
Işıltılı ve rahatlamış bir cilt için bir saatlik masaj. Aromatik tekniklerin masaj ritmleri ve hareketleri ile birleşmesi sonucu stresin daha iyi atılması ve derinlemesine bir rahatlama hissi kazanılması mümkün olmaktadır. Aktif temel yağlar stresi azaltır, dinlendirir.

VÜCUT
Aromassage
Vücut enerjisini sağlayan ve stresi alan 1 saatlik masaj. Masaj hareketlerinin acupressure noktalarına uygulanması ve birbirini takip eden yavaş ve hızlı hareketler ile temel yağların aktif etkileri harekete geçmekte ve cildiniz dengelenmektedir. Bu masajın 1 saat 30 dakikalık Extreme Comfort versiyonu, zevkli, rahatlatıcı bir sıcaklık vererek cildinizin doğal ışıltısına kavuşmasını sağlayacaktır. Papaya özü ve aktif temel yağlar sayesinde aromatik balmlar ile sauna maskesi sayesinde sanki bir zevk kozası içine gireceksiniz.